OSTRAVA 2021
WORLD CHAMPIONSHIPS
PARA ICE HOCKEY

19. - 26. 6. 2021
SHARE

Relive the moment

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

Samson, the para ice hockey mascot, has started appearing in the streets of Ostrava once again! The reason is obvious. Recently, promo spots have been shot for the upcoming Ostrava 2021 World Para Ice Hockey Championships entitled “Relive the moment”.

Natáčení tří spotů, kterých příběh bude vrcholit až v rámci samotného šampionátu, probíhá v okolí Ostravar Arény, u místního hotelu Imperial i v autobusech Dopravního podniku Ostrava, tedy v místech, která ke konání para hokejového šampionátu neodmyslitelně patří. „Navazujeme na úspěch z roku 2019 a snažíme se lidem připomenout, že i po té těžké době to zažijeme znovu všichni, společně,“ řekl k natáčeným spotům producent společnosti zeroin František eF. Horvát. V rámci spotů se tak představí příběh jednoho dne šampionátu z pohledu fanouška, para hokejisty i oblíbeného maskota Samsona. V roli komparzistky se představila coby fanoušek také Karolína Krajdlová. Během para hokejového mistrovství před dvěma lety měla přitom na starosti zdravotníky v rámci turnaje. Na nezapomenutelnou atmosféru do teď vzpomíná. „I když jsme třeba celou dobu byli zavření v ošetřovně, tak to na nás vždycky dýchlo, kdykoliv jsme se potkali s hráči. Všichni byli dobrosrdeční. Fanoušci se nešli podívat jen na zápas, ale zažít něco úplně jiného a nového,“ vzpomínala Karolína Krajdlová během natáčení nových spotů. Do role fanouška se vžila, i když to nebylo vůbec jednoduché. Jelikož se letošní turnaj koná netypicky v polovině června, filmový štáb potřeboval nasimulovat v aktuálním chladném a deštivém počasí spíše letní teploty. „Chceme poskytnout divákům tu nostalgii a zároveň pobídnutí k tomu, že se to celé to dobrodružství dá zažít znovu, ale upřímně je těžké nafingovat to teplejší počasí, komparzisté musejí být odolní v těch dresech a tričkách. Ale s takovým týmem a skvělými lidmi před i za kamerou, je to v podstatě jednoduché,“ dodal režisér spotů Zažijme to znovu Petr Januschka

Ostravar Arena

Besides extras and fans, para ice hockey players also took part in the shooting of the spots. Who played a key role in the promo spots? Follow the website of the Ostrava 2021 World Para Ice Hockey Championships as well as the Czech para ice hockey social networks and RELIVE THE MOMENT!

Czech para hockey players take on the main role in the new spots

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2021 probíhá za finanční podpory Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Partners