OSTRAVA 2021
MISTROVSTVÍ SVĚTA
PARA HOKEJ

19. - 26. 6. 2021
SDÍLEJTE

Boj o vše

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

Sedmý hrací den MS v para hokeji Ostrava 2021 nabídne celkem tři zápasy. Česká reprezentace už šanci na zisk trofeje pro vítěze nemá. V pátek od 20:30 ji ale na ledě Ostravar Arény čeká velmi důležité utkání, ve kterém se bude hrát o postup na Zimní paralympijské hry Peking 2022. 

Za jedno vstupné si diváci budou moci užít hned tři zápasy. První startuje v pátek už v 13:45. O medailové pozice budou bojovat para hokejisté USA a Jižní Koreje. Následuje zápas RPCKanadou. České fanoušky ale určitě nejvíce zajímá zápas domácího týmu s Norskem. Tyto dva celky se poperou nejen o konečné páté místo z MS v para hokeji Ostrava 2021, ale také o přímý postup na paralympiádu. Všechny zápasy si fanoušci mohou vychutnat s jedinou vstupenkou, která je zároveň platná i pro vstup do venkovní fanzóny. Prodej vstupenek probíhá online, poslední volné lístky budou k dispozici také na pokladnách Ostravar Arény. 

Dnešní den je pro všechny týmy ve znamení odpočinku a příprav na závěrečnou fázi turnaje. Čeští para hokejisté hned ráno slavili a předali narozeninový dort nejmladšímu členovi výpravy Filipovi Veselému. Ten dnes oslavil šestnáct let, což je zároveň minimální věk pro účast na mezinárodních para hokejových šampionátech. Filip ale český národní tým i v posledním utkání podpoří z hlediště Ostravar Arény. Zato turnaj ve stolním fotbale si všichni čeští para hokejisté užili spolu. Hráči se tak snaží naladit na utkání s Norskem, které je pro národní mužstvo klíčové.

Sledujte dění ze šampionátu každý den na ParaHockeyTV

Podpořit české hráče mohou fanoušci přímo v Ostravar Aréně nebo sledováním zápasu online v ParaHockeyTV, v živém přenosu České televize nebo prostřednictvím TV Tipsport! Vrchol para hokejové sezóny ve dvou hracích dnech na MS v para hokeji Ostrava 2021 začíná už zítra! 

Partneři