OSTRAVA 2021
MISTROVSTVÍ SVĚTA
PARA HOKEJ

19. - 26. 6. 2021
SDÍLEJTE

Zažijme to znovu

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

Samson, para hokejový maskot se opět začal objevovat v ulicích Ostravy! Důvod je jasný. V těchto dnech probíhá natáčení promo spotů pro blížící se MS v para hokeji Ostrava 2021 s názvem „Zažijme to znovu“.

Natáčení tří spotů, kterých příběh bude vrcholit až v rámci samotného šampionátu, probíhá v okolí Ostravar Arény, u místního hotelu Imperial i v autobusech Dopravního podniku Ostrava, tedy v místech, která ke konání para hokejového šampionátu neodmyslitelně patří. „Navazujeme na úspěch z roku 2019 a snažíme se lidem připomenout, že i po té těžké době to zažijeme znovu všichni, společně,“ řekl k natáčeným spotům producent společnosti zeroin František eF. Horvát. V rámci spotů se tak představí příběh jednoho dne šampionátu z pohledu fanouška, para hokejisty i oblíbeného maskota Samsona. V roli komparzistky se představila coby fanoušek také Karolína Krajdlová. Během para hokejového mistrovství před dvěma lety měla přitom na starosti zdravotníky v rámci turnaje. Na nezapomenutelnou atmosféru do teď vzpomíná. „I když jsme třeba celou dobu byli zavření v ošetřovně, tak to na nás vždycky dýchlo, kdykoliv jsme se potkali s hráči. Všichni byli dobrosrdeční. Fanoušci se nešli podívat jen na zápas, ale zažít něco úplně jiného a nového,“ vzpomínala Karolína Krajdlová během natáčení nových spotů. Do role fanouška se vžila, i když to nebylo vůbec jednoduché. Jelikož se letošní turnaj koná netypicky v polovině června, filmový štáb potřeboval nasimulovat v aktuálním chladném a deštivém počasí spíše letní teploty. „Chceme poskytnout divákům tu nostalgii a zároveň pobídnutí k tomu, že se to celé to dobrodružství dá zažít znovu, ale upřímně je těžké nafingovat to teplejší počasí, komparzisté musejí být odolní v těch dresech a tričkách. Ale s takovým týmem a skvělými lidmi před i za kamerou, je to v podstatě jednoduché,“ dodal režisér spotů Zažijme to znovu Petr Januschka

Natáčení spotů Zažijme to znovu probíhalo také před dějištěm blížícího se MS v para hokeji Ostrava 2021

Do natáčení spotů se zapojili nejen komparzisté a fanoušci, ale také para hokejisté. Kdo si zahrál klíčovou roli v promo spotech? Sledujte web MS v para hokeji Ostrava 2021 a také sociální sítě Českého para hokeje a ZAŽIJETE TO ZNOVU!

Kdo z para hokejistů si zahrál hlavní role v chystaných spotech?

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2021 probíhá za finanční podpory Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Partneři