OSTRAVA 2021
MISTROVSTVÍ SVĚTA
PARA HOKEJ

19. - 26. 6. 2021
SDÍLEJTE

MS v para hokeji Ostrava 2021 začíná!!!

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

Je to tady! Už zítra ve 12:00 bude vhozeno buly prvního zápasu světového para hokejového šampionátu. Úvodní duel slibuje souboj plný emocí, napětí, tvrdých střetů a zákroků! Zápas Jižní Korea vs. Česko odstartuje MS v para hokeji Ostrava 2021! FANOUŠCI POZOR! Do Ostravar Arény se vyplatí přijít rozhodně dříve. Už v 11:30 bude totiž zahajovací show – úvodní ceremoniál plný světelných efektů, interaktivního obsahu s hudebním doprovodem Markéty Konvičkové! 

Přijďte se zchladit a pořádně si zafandit! Už zítra zažijete sportovní show, kterou vám nabídne jen para hokej. Světový šampionát se po dvou letech vrací do Ostravy a nabízí opět něco velmi speciálního. „Brány Ostravar Arény otvíráme pro nedočkavé fanoušky už o půl jedenácté a myslím, že to v tropických teplotách lidé uvítají. I když naše úvodní show je pořádně žhavá, plná světla i para hokejových příběhů,“ řekl šéf šampionátu Jiří Šindler. V rámci úvodního ceremoniálu vyvrcholí také celá kampaň Zažijme to znovu. Z online spotů i billboardů fanoušci znají hlavní protagonisty – fanouška Petra, tučňáka Samsona i para hokejového reprezentanta Zdeňka Krupičku. A všichni se sejdou společně právě během zahájení šampionátu na ledě. Bez žádného zdržování pak bude následovat první a zároveň pro český tým velmi důležitý zápas s Jižní Koreou. „Jsme připraveni na ledě nechat úplně všechno. Zápas  s Koreou je důležitý pro další klíč turnaje, který hned určí, koho bychom mohli potkat po základní části šampionátu,“ řekl trenér české para hokejové reprezentace Jiří Bříza.

Sledujte dění ze šampionátu na ParaHockeyTV

Sobotní zahajovací den nabízí na MS v para hokeji Ostrava 2021 čtyři duely. Vstupenky jsou stále v prodeji i na zápas domácího celku. K dispozici budou také na pokladnách Ostravar Arény. Už v 10:00 se pro fanoušky hned vedle haly otevírá také fanzóna, která nabízí nejen přenosy všech zápasů, ale i zábavná mobilní hřiště, soutěže o ceny i skvělé občerstvení i ochlazovací systém. Zažijme to znovu a spolu!

Přijďte podpořit para hokejisty a užít si nejlepší světový para hokej a skvělou emotivní podívanou!

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2021 probíhá za finanční podpory Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

Partneři