OSTRAVA 2021
MISTROVSTVÍ SVĚTA
PARA HOKEJ

19. - 26. 6. 2021
SDÍLEJTE

Šampionát jde do play off! Přijďte opět podpořit český para hokejový tým!

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

MS v para hokeji Ostrava 2021 směřuje do svého finále. Ve středu startuje boj o medailové pozice i postup na paralympiádu. Čeští para hokejisté odehrají čtvrtfinálový zápas od 14:15 s týmem RPC. A skvělí fanoušci u toho opět nebudou chybět. Vstupenky jsou za jednotnou cenu, celodenní a platí zároveň i pro návštěvu venkovní fanzóny!

Poslední zápas základní části odehrál český para hokejový tým s Kanadou. I když si ani tentokrát fanoušci nezakřičeli „gól“, atmosféra v Ostravar Aréně byla opět úžasná! Podpořit český para hokejový národní tým přišel i ambasador turnaje Dominik Hašek. „Hrajeme těžkou skupinu s těmi nejlepšími soupeři, fanoušci s tím musejí počítat, ale já věřím, že se kluci v play off ještě poperou. Zažít to přímo v hale je opět skvělé,“ řekl bývalý elitní hokejový gólman Dominik Hašek. Kromě podpory českého národního týmu vyrazil také za legendou para hokeje Miroslavem Hrbkem, který spolukomentuje přímé přenosy z MS v para hokeji Ostrava 2021 pro Českou televizi. A své bývalé spoluhráče sledovala z ochozů i další para hokejová legenda Tomáš Kvoch.

Čtvrtfinále – pro diváky celodenní zážitek

Zítřejší program MS v para hokeji Ostrava 2021 startuje už krátce po druhé odpolední zápasem českého národního týmu. Pro fanoušky je připravena skvělá show uvnitř arény i soutěže ve venkovní fanzóně. Vše za jednu cenu. „Chceme dopřát fanouškům maximální dávku toho nejlepšího světového para para hokeje, český tým si podporu diváků zaslouží stejně tak jako všichni para hokejisté na tomto šampionátu, kteří opět předvádějí neskutečné výkony,“ řekl předseda organizačního týmu MS v para hokeji Ostrava 2021 Jiří Šindler

Fanzóna se ve středu 23. června otevírá ve 13:00.

Ostravar Aréna otevře brány 13:15, tedy hodinu před prvním zítřejším utkáním Česko vs. RPC.

Partneři