OSTRAVA 2021
PARA HOKEJ

19. - 26. 6. 2021
SDÍLEJTE

Sledujte para hokej online, v České televizi nebo si na zápasy vsaďte

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

Vstupenky na první tři kola základní častí MS v para hokeji Ostrava 2021 jsou stále v prodeji. Šampionát nabízí ale i další možnosti, jak těm nejlepším para hokejistům světa fandit. Online, během televizních přenosů nebo díky sázkové kanceláři.

ParaHockeyTV

Neotřelý obsah plný humoru a záběrů, které nikde jinde neuvidíte. To je online vysílání ParaHockeyTV, které startuje už dnes ve 12:00. „Každý den začne čerstvá nálož informací v 8:00 a skončí ve 23:00. Během dopoledne shrneme to nejpodstatnější, co nás čeká v daný den, připomeneme a zreprízujeme to nejlepší z předcházejícího dne a odpremiérujeme i nové formáty,“ řekl František eF. Horvát kreativní producent ParaHockeyTV. Televize v průběhu dne vedle přenosů jednotlivých zápasů nabídneme i pro sportovní události dosti nezvyklé formáty. „Rozhodli jsme se, že nás prapodivná doba nezastraší. Využili jsme tak situace, kterou omezená kapacita diváků a online rok umožňuje, a rozhodli jsme se jim našim vysíláním umožnit nahlédnout do takových míst, kde by se i při běžném mistrovství světa nebylo možné podívat,“ dodal František eF. Horvát. Díky online přenosům divákům z MS v para hokeji Ostrava 2021 neunikne nic důležitého. Nahlédnou do zákulisí příprav turnaje, zázemí sportovců i rozhodčích nebo trenérů. Nebudou chybět také rozhovory s VIP hosty mistrovství.
Každý den ve 20:00 pak okomentujeme formou standupu dění z každého dne s moderátorem a para hokejistou Alešem Alessandrem Němcem v pořadu Branky body protézy!
Více než patnáctičlenný televizní štáb ParaHockeyTV nezapomene připomenout a navázat i na zajímavé para hokejové příběhy, které se začaly psát už v roce 2019. Každý den celé vysílání uzavře i populární slow tv. Tento formát umožňuje odpočinout si po celém dni třeba u hořícího krbu nebo při pohledu na akvárium s rybičkami. Para hokejové slow tv bude sledovat jeden fenomén z dějiště konání šampionátů, ale na podrobnosti si diváci budou muset počkat.

ParaHockeyTV startuje už dnes!!!

Máte svého favorita? Vsaďte si!

Turnaj startuje už v sobotu v 11:30 slavnostním ceremoniálem. Těšit se můžete na světelnou show, DJe, ale hlavně od 12:00 ostře sledovaný duel Jižní Korea X Česko. Máte už svůj tip na vítěze? Vrátí Češi Korejcům medailovou prohru z roku 2019? Pokud máte svůj tip, vsaďte si na stránkách partnera šampionátu a tipněte si na Tipsportu svého vítěze.

Přímé přenosy v ČT a speciální přestávkový program

Para hokej se dostal do povědomí fanoušků i díky přenosům České televize se skvělým komentářem Roberta Záruby a Veroniky Mackové. Tento štáb se postará o živé přenosy českých zápasů i z MS v para hokeji Ostrava 2021. „Na turnaj se už moc těšíme. Ostrava slibuje zase skvělé sportovní a pro nás i pracovní zážitky. Finišujeme s přípravou přestávkového programu, takže do poslední chvíle budu stříhat medailonky českých reprezentantů a máte se na co těšit. Uvidíte hráče mimo led a konečně bez výstroje,“ řekla reportérka a komentátorka České televize Veronika Macková

Přenosy českých zápasů bude vysílat opět Česká televize

Přímé přenosy České televize

• 19. 6. 2021 11:30 KOR vs CZE
  • 20. 6. 2021 14:00 CZE vs USA
  • 22. 6. 2021 14:00 CAN vs CZE
  • 23. 6. 2021 14:00 CZE vs ???
  • 25. 6. 2021 16:30 semifinále
  • 26. 6. 2021 17:30 a 20:30 finále