OSTRAVA 2021
MISTROVSTVÍ SVĚTA
PARA HOKEJ

19. - 26. 6. 2021
SDÍLEJTE

První turnajový den s diváky i skvělou fanzónou

/ Ostrava
/Zuzana Glacová

I přesto, že Ostravar Aréna má pro MS v para hokeji Ostrava 2021 jen omezený počet míst, hned start turnaje nabídl skvělou atmosféru. Na první zápas přišlo na devatenáct set diváků. Další vyrazili za ochlazením i para sporty do venkovní fanzóny. I tam podpořili český para hokejový tým v jejich prvním zápasu na šampionátu.

„Atmosféra úžasná, magická, neuvěřitelná.“ „Krásný hokej a zítra zas!“ I takové byly reakce fanoušků na úvod para hokejového turnaje, který nabídl celkem čtyři zápasy. Ty fanoušci sledovali také ve fazóně. Český národní tým sice první zápas s Jižní Koreou prohrál, fanoušci ale ocenili výkon svěřenců Jiřího Břízy několikaminutovým potleskem. Více o průběhu zápasu v našich každodenních sportovních přehledech.

Základní část pokračuje už dnes, druhým kolem

Fanoušky čekají další čtyři nabité duely už dnes. V neděli celý program odstartuje zápas Kanada vs. Jižní Korea. Z technických a organizačních důvodů museli pořadatelé přesunout tento duel už na 11:15. Opět před kamerami České televize se v neděli ve 14:30 utkají domácí hráči s úřadujícími mistry světa z USA. Na toto utkání zbývá v online prodeji posledních pár volných lístků. Koupit je stále můžete prostřednictvím smsticketu nebo na pokladnách Ostravar Arény. Následovat bude zápas Itálie vs. RPC. Později se odehraje poslední nedělní zápas týmů Slovenska a Norska, který ukončí druhý turnajový den. Toto utkání začíná v 21:00!

Sledujte web MS v para hokeji Ostrava 2021! Už dnes spouštíme předprodej vstupenek pro čtvrtfinále, semifinále i finále turnaje.

Partneři